Διαδικτυακός Τόπος Επικοινωνίας



πρόγραμμα

Πρόγραμμα

4:57:00 PM,0 Comments





ΩΡΑ ΑΜΕΡΙΚΗΣ (EDT) + 7 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

24:00 - 09:00   "Νυχτερινές Διαδρομές"

09:00 - 11:00 "Νικολέτα Ράλλη και Λουκάς Φωτόπουλος "

11:00 - 13:00   "Εύη Βαλή & Κοσμάς Κατραμάδος"

13:00 - 16:00  "Epic Mix"

16:00 - 18:00  "Θεμα Υγειας" 

18:00 - 19:30  "Αναμνήσεις, Νικος 235"

19:30 -  22:00  "Λαικά Μονοπάτια,  Γ. Ευθυμίου" LIVE

22:00 - 24:00  "Μουσικές Γέφυρες"


ΤΡΙΤΗ

24:00 - 09:00   "Νυχτερινές Διαδρομές"

09:00 - 11:00 "Νικολέτα Ράλλη και Λουκάς Φωτόπουλος "

11:00 - 13:00   "Εύη Βαλή & Κοσμάς Κατραμάδος"

13:00 - 18:00   "Μουσικές Γέφυρες"

18:00 - 19:30 "Αναμνήσεις, Νικος 235"

19:30 -  22:00  "Λαικά Μονοπάτια, Γ. Ευθυμίου" LIVE

22:00 - 24:00  "Μουσικές Γέφυρες"


ΤΕΤΑΡΤΗ

24:00 - 09:00   "Νυχτερινές Διαδρομές"

09:00 - 11:00 "Νικολέτα Ράλλη και Λουκάς Φωτόπουλος "

11:00 - 13:00   "Εύη Βαλή & Κοσμάς Κατραμάδος"

13:00 - 15:00   "Μουσικές Γέφυρες"

15:00 - 18:00   "Λαϊκές Βόλτες, Dj Papaki" LIVE

18:00 - 19:30 "Αναμνήσεις, Νικος 235"

19:30 -  22:00  "Λαικά Μονοπάτια, Γ. Ευθυμίου" LIVE

22:00 - 24:00 "Μουσικές Γέφυρες"


ΠΕΜΠΤΗ

24:00 - 09:00   "Νυχτερινές Διαδρομές"

09:00 - 11:00 "Νικολέτα Ράλλη και Λουκάς Φωτόπουλος "

11:00 - 13:00   "Εύη Βαλή & Κοσμάς Κατραμάδος"

13:00 - 15:00   "Μουσικές Γέφυρες"

15:00 - 16:00   "Πίσω από το τζάμι, Γ. Παπαιωάννου"

16:00 - 18:00  "Θεμα Υγειας" 

18:00 - 19:30 "Αναμνήσεις, Νικος 235"

19:30 -  22:00  "Λαικά Μονοπάτια, Γ. Ευθυμίου" LIVE

22:00 - 24:00  "Μουσικές Γέφυρες"

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

24:00 - 09:00   "Νυχτερινές Διαδρομές"

09:00 - 11:00  "Νικολέτα Ράλλη και Λουκάς Φωτόπουλος "

11:00 - 13:00   "Εύη Βαλή & Κοσμάς Κατραμάδος"

13:00 - 15:00   "Μπουρλοτο ΜΙΧ" 
 
15:00 - 16:00   "Μουσικές Γέφυρες"

16:00 - 18:00   "Γ"ερόλυκος Έμπνευση" LIVE 

18:00 - 19:00 "Αναμνήσεις, Νικος 235"

19:00 -  24:00  "Μουσικές Γέφυρες"

ΣΑΒΒΑΤΟ

24:00 - 02:00   "Jazz Life, Γ Κοπανελης"

02:00 - 08:00   "Νυχτερινές Διαδρομές"

08:00 - 10:00   "Μουσικές Γέφυρες"

10:00 - 12:00  "Φρένο, Γκάζι, Β. Χατζακη"

12:00 - 14:00   "Τοπ 40 του Media Inspector, Κ. Σιτοπουλος"

14:00 - 15:00   "Πίσω από το τζάμι, Γ. Παπαιωαννου"

15:00 - 16:00 "Cadenza"

16:00 - 19:00 "Γ"ερόλυκος Έμπνευση" LIVE 

19:00 - 21:00 "Θανάσης Γκαραβέλας" 

21:00 - 22:00 "Μουσικές Γέφυρες"

22:00 - 24:00  "Αναμνήσεις, Νικος 235"

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

24:00 - 02:00   "Jazz Life, Γ. Κοπανελης"

02:00 - 08:00   "Νυχτερινές Διαδρομές"

08:00 - 10:00 "Media Top 20, Κ. Ψεματικας"

10:00 - 12:00   "Φρένο, Γκάζι, B. Xατζακη"

12:00 - 14:00 "Τοπ 40 του Media Inspector, Κ. Σιτοπουλος"

14:00 - 16:00  "Μελωδικά Ηχοχρώματα & Ντοπιολαλιές τση Κρήτης μας"

16:00 - 17:00   "Μουσικές Γέφυρες"

17:00 - 19:00   Ελληνικό DJ In The Mix By Argyris Nastopoulos 

19:00 -  22:00  "Λαικά Μονοπάτια, Γ. Ευθυμίου" LIVE

22:00 - 24:00  "Αναμνήσεις, Νικος 235"